SV.MIKLAVŽ IN VRTEC V DOMU OSTARELIH

Starejši, mlajši ni pomembno, vsi obstanemo, ko se pokažeta Miklavž in Parkelj. Tako smo v ponedeljek, 5.12.2022, skupaj premagovali strah, peli in plesali ter dokazovali, kako smo bili celo leto pridni. Skupaj nam je uspelo združiti moči ter preglasiti verige in jezo parklja. Bilo je zelo lepo. Otroci so z veseljem sodelovali, se s starejšimi občani pogovarjali in družili. Veliki nasmeški na obrazih so bili opaženi, tako pri otrocih, vseh zaposlenih in naših prijateljih iz doma. Zahvaljujemo se za prelepo darilo, ki ga je prejel vsak otrok posebej v domu upokojencev v Juršincih.

Veselimo se naslednjega druženja z vami in vam želimo zdrav in  veseli december.

Pripravila: Tanja Kvar

(Visited 71 times, 1 visits today)
 
 

Več prispevkov iz Nekategorizirano

 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost