Danes, nas je v igralnici presenetil prav poseben in skrivnosten gost, ki nam je pod vrata potisnil pismo ter pobegnil. Skupaj smo ga prebrali in ugotovili, da nam ga je napisal velikonočni zajček Miha. Povabil nas je v gozd pri športnem igrišču, kjer je za nas pripravil 3 postaje z nalogami. Na zadnji postaji pa nas je čakalo sladko presenečenje. Otroci so na prvi postaji malo potelovadili, na drugi zapeli pesmico in na tretji se objeli. Za nagrado, za dobro opravljene naloge, nas je pričakala vrečka sladkih čokoladnih dobrot, katere smo prav z veseljem poskusili. Otroci so sodelovali z navdušenjem in v pričakovanju, da bomo zajčka Miha lahko kje srečali, a je kljub temu ostal skrivnosten. Mogoče pa, če ga ne odkrijemo, nas ponovno obišče naslednje leto. 

Pripravila: Nina Čeh Hrga

(Visited 32 times, 1 visits today)