V torek, 23. 4. 2024 smo otroci vrtca Juršinci in vzgojiteljice pripravili otvoritev razstave “Otroci sveta”, kjer smo skozi različna likovna dela otrok predstavili celoletni projekt vrtca.

Pričeli smo s pozdravom ga. vodje vrtca, ki je pozdravila tudi naše prve goste, g. ravnatelja in varovance doma upokojencev Juršinci. Nato je sledil krajši nastop otrok vrtca s pesmijo in plesom.

Po uradnem delu je sledil ogled razstave gostov in otrok po skupinah. Tekom dneva so si razstavo ogledali tudi učenci in učiteljice šole, kot tudi starši, stari starši, …

Razstava bo za ogled na voljo do petka, 26. 4. 2024 in vabljeni vsi, ki želite prepotovati svet skozi likovna dela.

Hvala vsem, ki ste si razstavo ogledali in pohvalili delo, trud naših otrok in nas vzgojiteljic!

Pripravila: Gabriela Čuš Kovše